Kampanyalı Ürünlere Erişmek İçin  Buraya tıklayabilirsiniz..

KAMPANYA DÖNEMİ:

    Kampanya Başlangıç Tarihi                       : 01 Ocak 2019

    Kampanya Bitiş Tarihi                                : 31 Mart 2019

"MONDİ'DE ZAM YOK 2018 FİYATLARI DEVAM EDİYOR"

31 Ekim 2018 Resmi gazetede yayınlanan ve Devletimizin aldığı karar gereği, mevcut kampanyamızda indirimlere ek olarak, hem Kdv İndirimi hem de Enflasyonla Topyekûn Mücadele programı kapsamında “ Yılın Son Fırsatı! %10 Enflasyon İndirimi Mondi’den, %10 Kdv İndirimi Devletten” uygulaması başlatılmıştır. Bu kampanya döneminde ise Zam Yapılmadan Kampanyamız devam etmektedir.

Halı ve ev tekstili ürün gruplarında uygulanmakta olan KDV oranının zaten %8 olmasından dolayı bu ürün gruplarında herhangi bir değişim yoktur.. 

OKUL PAKETİ UYGULAMASI:

Tek kişilik Stella Yatak+Enzo Baza+Enzo Başlık+Stella Yorgan+Stella Alez+Stella Yastık tan oluşan 6 parça ürün 1.046.00 TL fiyatla satışa sunulmuştur.

Okul paketi uygulamamız, Stella yatak ve Enzo baza/başlık’ın bütün ebatları için geçerli olacaktır.

DÖNEMSEL CAZİP FİYAT UYGULAMALARI:

Fora Genç Odasında net %20 +%10 Enf. İnd. + %10 KDV indirimi bulunmaktadır.

Seri sonu ürün kapsamında olan ürünlere (Döşemeli ürün grubunda Carina, Paris, Vitaly, West Koltuk ve Köşe, Versay Köşe takımlarda ,Panel Mobilya Ürün Grubunda Paris, Vitaly, Piero serileri ve Buton Genç Odasında, Yatak ürün grubunda Natural Dream ve Energetic Form yataklarda, Halı ürün grubunda Diva ve Colorline serilerinde) stoklarla sınırlı olmak üzere indirim uygulaması bulunmaktadır.

YATAK ALIMLARINA TEKSTİL HEDİYESİ :

Yatak ürün grubunda Sleep Score, Blue Motion ve Body Balance yatak satın alan tüketicilerimize İnci Nevresim takımı hediye edilecektir.

Kampanya kapsamında Tek kişilik yatak alan tüketicilere tek kişilik, çift kişilik yatak alan tüketicilere çift kişilik nevresim takımı hediye edilecektir.

Yatak alana ev tekstili hediye kampanyamıza Diya, Bonita, Anatolian ve Ebru desenler dahil değildir.

HALI ÜRÜN GRUBUNDA NET %20 İNDİRİM AVANTAJI  :

Tüm Halı ürün grubunda %20 indirim bulunmaktadır.