Kampanyalı Ürünlere Erişmek İçin  Buraya tıklayabilirsiniz..

 

1) KAMPANYA DÖNEMİ:

    Kampanya Başlangıç Tarihi                      : 11 Ekim 2018

    Kampanya Bitiş Tarihi                                : 31 Aralık 2018

2) KAMPANYADA TÜKETİCİLERİMİZE SAĞLANAN AVANTAJLAR:

  1. TAKSİT AVANTAJI:

Tüm ürün gruplarımız, Peşin Fiyatına Vade Farksız 1 peşin + 5 taksit = 6 taksitle satışa sunulacaktır.

(Senetli ve Anlaşmalı kart dışındaki kartlarla 6 taksitli ürün alımlarında bu fiyatlar kullanılır)

Worldcard sahibi tüketiciler, Peşin fiyatına 6 taksit yerine 12 taksitle satın alma avantajına sahiptir.

(Ekim ayı sonuna kadar Worldcard ile anlaşmamız devam edecek olup, Kasım ve Aralık ayında anlaşılan Kart programı ile ilgili bilgilendirme ayrıca yapılacaktır)

Vade farklı 1 peşin + 11 taksitli fiyatlar, senetli ve anlaşmalı kart dışındaki kartlarla 12 taksitli ürün alımlarında kullanılabilir. (1+11 fiyatlar, 1+5 fiyatlara %8 vade farkı eklenerek belirlenmiştir.)

  1. ENFLASYONLA MÜCADELE PROGRAMI KAPSAMINDA EXTRA %10 İNDİRİM KAMPANYASI

Bir önceki kampanya fiyatlarımız üzerinden net %10 indirim yapılacak ve 11 Ekim 2018 tarihinden 31 Aralık 2018 tarihine kadar bu fiyatlar geçerli olacaktır. (İthal ürünler indirim kapsamı dışındadır)

  1. OKUL PAKETİ UYGULAMASI:

Tek kişilik Stella Yatak+Enzo Baza+Enzo Başlık+Stella Yorgan+Stella Alez+Stella Yastık tan oluşan 6 parça ürün 1.143.-TL 

Okul paketi uygulamamız, Stella yatak ve Enzo baza/başlık’ın bütün ebatları için geçerli olacaktır

  1. DÖNEMSEL CAZİP FİYAT UYGULAMALARI:

-Yatak ürün grubunda bu kampanyaya özel olarak Silver-X yatakta %10 + %25, Magic 5 Zone ve King Plus yataklarda %10 + %10 indirim avantajı sunulacaktır.

-Genç odası döneminde bu döneme özel cazip fırsat oluşturabilmek amacıyla Fora Genç Odasında %10 + %20 indirim yapılmıştır.

-Story, Lilya, Minas, Bahama serilerinde (Kanepe, Oturma Grubu ve Köşe Takımları) fiyat avantajları  yer almaktadır.

-Panel ürün grubunda bir önceki kampanya döneminde Vienna, Mabel, Carina serilerinde (Yatak ve yemek odaları, vienna serisinde ilave olarak genç odası) sunulan fiyat avantajları bu dönemde de devam edecektir.

-Ev Tekstili ürün grubunda Eco Line Yastık (13 TL) Star Yorgan (Tek kişilik 71, Çift Kişilik 81 TL)

-Baza/Başlık ürün Tango Baza/Başlık, Enzo Baza/Başlık ürünlerinde indirim avantajı

-Yatak ürün grubunda Zero Stress yatakta fiyat avantajları bulunmaktadır.

-Sehpa ürün grubunda bulunan tüm sehpalarda (orta, zigon, köşe, fiskos, yan sehpaların tamamında) %10 + %30 fiyat indirim avantajı yer almaktadır

Seri sonu ürün kapsamında olan ürünlere (Döşemeli ürün grubunda Carina, Paris, Vitaly, West Koltuk ve Köşe, Versay Köşe takımlarda ,Panel Mobilya Ürün Grubunda Paris, Vitaly, Piero serileri ve Buton Genç Odasında, Yatak ürün grubunda Natural Dream ve Energetic Form yataklarda, Halı ürün grubunda Diva ve Colorline serilerinde) stoklarla sınırlı olmak üzere indirim uygulaması bulunmaktadır.

  1. YATAK ALIMLARINA TEKSTİL HEDİYESİ :

Yatak ürün grubunda Sleep Score, Blue Motion ve Body Balance yatak satın alan tüketicilerimize İnci Nevresim takımı hediye edilecektir.

Kampanya kapsamında Tek kişilik yatak alan tüketicilere tek kişilik, çift kişilik yatak alan tüketicilere çift kişilik nevresim takımı hediye edilecektir.

Kampanya kapsamında 10 Ekim – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında yapılacak olan ürün sevklerinde hediye kampanyamız geçerli olacaktır.

Yatak alana ev tekstili hediye kampanyamıza Diya, Bonita, Anatolian ve Ebru desenler dahil değildir.

  1. HALI ÜRÜN GRUBUNDA NET %20 İNDİRİM AVANTAJI  :   

Tüm Halı grubu ürünlerinde bir önceki fiyatlardan net %20 indirim yapılacak ve 31 Aralık 2018 tarihine kadar bu fiyatlar geçerli olacaktır.