Sınırlı


Salonunuzdaki her şey sizi yansıtsın istemez misiniz? Mobilyanızın tarzı, rengi, tamamlayıcı zarif ürünlerle mükemmel bir harmoni yakalaması gerçekten göz alıcı olmaz mı? Geçmişten izler taşıması, bugünün modasını yansıtması ve geleceğin de vazgeçilmez çizgilerini taşıması... Serenat’la mümkün !
Ürün Özellikleri


                      Evinizi kadifenin ve pastel tonlarının samimiyetine açın. Hayallerinizi gerçekleştirecek Serenat Koltuk Takımı ile tanışırken aradığınız o yumuşak ve estetik dokunuş bir serenat gibi evinizi sarsın. İnsanın içini açan renkleri ve çiçek desenleriyle bezenmiş özel ayrıntıları salonunuzda yerini alsın.

                      Evlerde gösterişten uzak, sıcak, samimi, mütevazi ve doğal ortam sunan country tarzı Serenat delüx takım çiçek desen ve pastel tonlara sahip kumaşlar ve fitil uygulaması ile evlere şıklık katacak bir tasarıma sahiptir. Modelimizde kullanılan komple sünger özelliği maksimum konforu, ayrıca yüksek ayak özelliği de kolay temizlik rahatlığı sağlamaktadır.

                      Bu mobilyada kullanılan kumaşın renk ve desenleri ile tasarlanmış halıları seçerek, halı ve kumaşta uyumlu beraberliği yakalayın.

 

 

Ürünümüzün üçlü ve ikili ünitelerinde tüketicilerin kolay bir şekilde yatak fonksiyonunu kullanabilmesi amacıyla, bulunduğu yerden hareket ettirmeden duvara sıfır şekilde açılmasını sağlayan Zero wall mekanizması ile yatak fonksiyonu kullanılabilmektedir.

Modelimizin, üçlü ve ikili ünitelerinde birçok eşyayı muhafaza etmek amacıyla sandık özelliği de ürünün fonksiyonları arasındadır.

   Ürün Ölçüleri


 • Üçlü
  Genişlik (X) : 216.00cm
  Yükseklik (Z) : 91.00cm
  Derinlik (Y) : 89.00cm
 • Üçlü Yatak
  Genişlik (X) : 183.00cm
  Yükseklik (Z) : 0.00cm
  Derinlik (Y) : 115.00cm
 • İkili
  Genişlik (X) : 169.00cm
  Yükseklik (Z) : 91.00cm
  Derinlik (Y) : 89.00cm
 • İkili Yatak
  Genişlik (X) : 132.00cm
  Yükseklik (Z) : 0.00cm
  Derinlik (Y) : 115.00cm
 • Berjer
  Genişlik (X) : 87.00cm
  Yükseklik (Z) : 96.00cm
  Derinlik (Y) : 78.00cmBu Kategorideki Diğer Ürünler

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Sayfa Linki:
http://mondi.com.tr/oturma-gruplari/kanepe-takimlari/serenat-delux-takim
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız: