Sınırlı


Hayatta her istediğimizi istediğimiz zaman elde edemeyebiliriz. Oysa herşeyin en iyisine en güzeline ve en konforlusuna sahip olmak hepimizin hakkı . Söz konusu bireysel rahatlığımız olduğunda satın almayı planladığımız şeyin hem kaliteli hem de konforlu olmasını arzularız. Aslında istediğimiz, olması gereken tüm özelliklerin bir arada ve ihtiyaçlarımıza cevap vermesi...
Ürün Özellikleri


           Gelin, tüm bu düşüncelerden arının ve benzersiz bir rahatlıkla tanışın. Ne demek istediğimiz daha rahat anlayacaksınız...
==>Temiz ve konforlu bir yatakta uyumanın keyfini yaşayacağınız Comfort Clean Yatak’ta, temiz uyku ortamı ve konforu hissederek uyuyun diye geliştirilen, vücudunuza dost bir yataktır.
==>Ultra ortopedik Comfort Clean,yapısındaki yüksek karbonlu çelik telden üretilen havuzlamalı Yüksek Bonel Yay Sistemiyle bel ve boyun bölgenize destek sağlayarak ideal bir uyku ortamının oluşturulmasını amaçlar. Comfort Clean Yatak, orta sert ve sert yatak arayanlar için idealdir.
==>Comfort & Clean Yatak, yüksek karbonlu çelik telden üretilen havuzlamalı Bonel Yay Sistemi kullanılarak tasarlanmıştır. Vücudumuza tam destek vererek orta sert ve daha sert yatak arayanlar için ideal bir sistemdir.
==>Comfort Clean Yatak’ın fermuarlı yatak pedi son derece fonksiyonel bir kullanım sağlar. Üst ped kolayca çıkarılabilir ve yıkanır.

Lütfen güncel flash oynatıcısı edininiz.
http://get.adobe.com/flashplayer/

 

 

videoyu gizle

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Sayfa Linki:
http://mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/comfort-clean-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız: