Kampanya
Sınırlı


İyi uyuduğunuz her gece benzersiz bir uykunun huzuru ve dinginliğiyle ertesi güne kafanız rahat ve dinlenmiş bir şekilde başlarsınız.Sizi Energetic Form’la tanıştırmak istiyoruz.
Ürün Özellikleri


==>Amerikan konforu ile vücudunuzu destekleyen,bir yüzü sert diğer yüzü yumuşak yapısıyla kullanıcısına dilediği rahatlığı seçme özgürlüğü tanıyan Energetic Form, bugüne kadar görmediğiniz çok özel bir tasarıma sahip. Yüksek Bonel Yay Sistemi sayesinde, uyku sırasında vücudun doğal pozisyonunda kalmasına yardımcı olan Energetic Form, rahat bir gece uykusuyla güne rahat bir başlangıç yapmanızı amaçlıyor.
==>Boynunuzun formunu alarak destekleyen ve koruyan iyi bir uykunun vazgeçilmezi Visco Eclips Yastık. Nefes alabilen özel örme kumaşıyla yıkanabilir ve fermuarlı kılıfıyla hayatınıza kolaylık katar.
==>Bir tarafı sert, diğer tarafı yumuşak olan yapısıyla dönem dönem değişen konfor beklentilerinize cevap verebilecek, her iki yüzüyle de aradığınız rahatlığı size sunabilecek bir yatak, Energetic Form!
==>Yumuşacık!
Energetic Form’un her iki yüzünde de bulunan örme kumaşıyla, hangi tarafını seçerseniz seçin aynı rahatlığı ve konforu yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Lütfen güncel flash oynatıcısı edininiz.
http://get.adobe.com/flashplayer/

 

 

videoyu gizle

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Sayfa Linki:
http://mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/energetic-form-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız: