Kampanya
Sınırlı


Kesintisiz SL Yay Teknolojisi’yle vücuda karşı daha duyarlı olan Naturel Dream, içinde bulunan iki farklı yay sistemi ile vücut ağırlığını daha fazla noktaya bölerek, yatağa eşit bir şekilde dağılmasına yardımcı olur. Ayrıca SL Yay Sisteminin üzerinde yer alan Viscojell, Lateks ve Micropocket Yay Sisteminden oluşan örme kumaşlı Eurotop katman sayesinde Naturel Dream size konforlu bir uyku ortamını sunar.
Ürün Özellikleri


Amerikan konforunun yanı sıra vücudunuzu destekleyen Natural Dream, Viscojell Teknolojisi ile ideal bir uyku ortamı oluşturmaya yardımcı olur.
==>Eclipse Natural Dream Yatak Diğer yay teknolojilerine kıyasla iki kat daha fazla yay kullanılarak yapılan SL Yay Sistemi vücudun her noktasına daha fazla temas sağlayarak güzel ve kaliteli bir uyku almanıza yardımcı olur. Bu yay sistemi sayesinde yatak uzun yıllar deforme olmaz. Kesintisiz SL Yay Sistemi üzerinde kullanılan Minipocket Yay Sistemi ile Naturel Dream, daha esnek ve vücudunuza duyarlı hale gelir.
==>Viscojell, içerisinde bulunan mikrokapsüller hava akışını ve ısıyı doğru bir şekilde dağıtmayı amaçlar.
==>Lateksin doğallığı ile Visconun rahatlığını birleştiren Naturel Dream’in üzerinde bulunan Eurotop katman; konfor, ekstra esneklik ve kaliteli bir uyku sunuyor.

 

 

 

 

 

Lütfen güncel flash oynatıcısı edininiz.
http://get.adobe.com/flashplayer/

 

 

videoyu gizle

Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Sayfa Linki:
http://mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/natural-dream-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız: