Sınırlı


İyi ve kaliteli bir uyku herkesin hakkı.Her bedene her yaşa ve her uyku zevkine uygun bir yatak sunmayı amaçlayan Mondi, yatak alanındaki inovatif uzmanlığıyla sizi benzersiz bir uyku deneyimine davet ediyor.Vücut ölçüleriniz, kilonuz ne olursa olsun uyurken ihtiyacınız olan denge ve desteği sağlamayı amaçlayan Mondi Yataklar, yenilikçi teknolojilerle bir araya gelerek herkes için iyi bir uyku fikri vaat ediyor.Mondi Ailesi olarak biliyoruz ki; iyi fikir, iyi uykuyu beraberinde getirir.
Ürün Özellikleri


==>Anatomik yapınızı tüm noktalardan destekleyen yüksek karbonlu çelik telden üretilen Bonel Yay Sistemi ile tasarlanan Teenage Yatak, kaliteyi ve ortopediyi bir arada arayanlar için idealdir. Vücudunuzun uyurken ihtiyaç duyduğu desteği sağlayan Teenage Yatak’ta, Teenage Baza ve Başlık’la da uyumlu renklerde örme kumaş kullanılmıştır. Yatağınız bu kadar rahatken neden estetik olmasın ki?

==>Yüksek Bonel Yay Teknolojisini fonksiyonel bir şekilde kullanarak vücudunuzun ihtiyaç duyduğu ekstra desteği sağlamayı amaçlar, konforu uykunuzun baş tacı yapar.

 

 


Bu Kategorideki Diğer Ürünler

Sayfayı Arkadaşına Tavsiye Et

Sayfa Adı:
Sayfa Linki:
http://mondi.com.tr/yatak-ve-bazalar/yataklar/teen-age-yatak
Adınız Soyadınız:
E-posta Adresiniz:
Arkadaşınızın e-posta adresi:
Mesajınız: